Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inspirace podle délky vlasù

8. 9. 2006

Velmi krátké vlasy

Takové vlasy sluší především štíhlým ženám,které se nebojí výstřednosti, mají smysl pro styl a eleganci. Jejich každodenní úprava není nijak složitá, obyčejně si vystačíte s voskem na vlasy nebo tužidlem.

Obrazek

Krátké vlasy

Krátké vlasy v sobě skrývají mnoho podob. Vlasy lze prakticky upravovat podle nálady. Krátké rovné vlasy oživí výrazná lesklá barva nebo melír. K dotvarování účesu používáme vosk. Na krátké kudrnaté vlasy můžeme před vyfoukáním použít pěnu na zvětšení objemu vlasů. Vlasy po dosušení zpevníme tužidlem.Jestliže nemáte náladu na objemný účes, stačí kudrny promnout konečky prstů voskem na vlasy.

Obrazek

Středně dlouhé vlasy

Středně dlouhé vlasy jsou vhodné snad pro každou ženu, stačí pak jenom zvolit vhodný střih nebo barvu. Střihy pro středně dlouhé vlasy se dají velmi snadno obměňovat.Pro běžné nošení je stačí vyfoukat a účes upravit lakem. Při slavnostnějších příležitostech lze vlasy natáčet nebo vázat do drdolu.

Obrazek                       Obrazek

Dlouhé vlasy

Každý kadeřník vám řekne, že dlouhé vlasy zdůrazní ženskost. O tyto vlasy je ale péče náročnější, i když škála variant účesů je úžasná. Dlouhé vlasy by měly být zdravé a dobře pěstěné.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bleskovka

(alexis005, 14. 8. 2007 10:53)

ahojky na mem blogu je bleskovka!zapoj se!posledni misto!diky :-) :-) ps:hezekj blog www.alexis005.blog.cz

www.supermanek.estranky.cz

(www.supermanek.estranky.cz, 7. 3. 2007 17:11)

www.supermanek.estranky.cz