Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účesy podle tvaru obličeje

8. 9. 2006

Účes dokáže zamaskovat drobné nedostatky tvaru obličeje a zdůraznit klady..Úzký můžete rozšířit,široký zúžit...Záleží na vašem tvaru xichtíku:)


Oválný tvar

Cameron Diaz

oválný obličej

obličeje je pokládán za ideální,sluší mu téměř vše-libovolná délka i střih.Pokud ženy jiného obličejového tvaru nechtějí svůj původní typ zdůraznit,vybírají si obvykle účesy,jimiž se přiblíží právě k tomuto tvaru.
Hvězdy s oválným obličejem:Julia Roberts,Cameron Diaz,Cindy Crawford

Kulaté tváři

Christina Ricci

kulatý

sluší rovné vlasy zakrývající kousek krku a sahající ke spodní čelisti.Dlouhé,rovné vlasy spadající na ramena a zakrývající tvář obličej prodlužují.Dívky s kulatým obličejem by si neměly česat pěšinku uprostřed hlavy.
Hvězdy s kulatým obličejem:Geri Halliwell,Christina Ricci,Emma Bunton

Obličeji hranatého tvaru

Demi Moore

hranatý

sluší zvlněné vlasy padající do čela a pěšinky i ofiny ke straně.Zkuste třeba žehličku s krepovacím nástavcem!Také vyzkoušejte hustou ofinu k obočí.Ale dlouhé,rovné vlasy-to není pro vás to pravé.Můžete si je dovolit,jen pokud máte obličej do čtverce a ne do obdélníku.
Hvězdy s hranatým obličejem:Sandra Bullock,Demi Moore

Trojúhelníkový obličej

Naomi Campbell

špičatý

s vysokým čelem zamaskuje nesymetrická nebo nerovná ofina.Dobře bude vypadat účes z načechraných,krátkých vlasů-je na vás,jestli rovných,nebo vlnitých.Nezdůrazňujte širší lícní kosti,nenoste krátkou ofinu a hladké vlasy nečešte dozadu.Účesem s dlouhou ofinou a vlnami na temeni určitě nic nezkazíte.
Hvězdy s trojúhleníkovým obličejem:Liv Tyler,Meg Ryan,Naomi Campbell

Dlouhý a úzký obličej

Jennifer Aniston


rozšíří krátké a bohaté vlasy do poloviny tváří.Také podobný efekt mají delší lokny sahající pod uši a níž či hustá,k obočí zarovnaná ofina.
Hvězdy s dlohým a úzkým obličejem:Jennifer Aniston

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář